Przedłużanie penisa

miarkaKompleks małego penisa to zjawisko bardzo powszechne. Panowie przykładają wielką uwagę swojemu członkowi i pragną by był jak największy, gdyż stanowi on swojego rodzaju męską dumę. Czy słusznie?

Doktor Francken udowodnił, że kobiety w niemal 80% przypadkach nie przykładają zbyt dużej uwagi do rozmiaru penisa. Można zatem powiedzieć, że kompleksy wśród mężczyzn są nieuzasadnione, gdyż dopiero co piąta kobieta przykłada do tej kwestii jakąkolwiek uwagę.

Powiększanie penisa – czy jest możliwe?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu trudno było sobie wyobrazić zabiegi powiększające penisa. Dzisiaj to bardzo powszechne. Medycyna plastyczna pozwala na wydłużenie penisa o 2-5 centymetrów poprzez poluzowanie wiązadła procowatego i wieszadłowego.

Inną formą zabiegową, która cieszy się niemałym zainteresowaniem jest powiększanie penisa przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego. Wprowadzany preparat pozwala powiększyć penisa głównie w obwodzie, czyniąc go znacznie grubszym.

Alternatywnym rozwiązaniem są ćwiczenia powiększające penisa. W sieci można znaleźć wiele różnych zestawów, które pozwalają zwiększyć długość nawe o 2-3 centymetry. My jednak sugerujemy korzystać tylko z ćwiczeń, które zaleca urolog lub seksuolog. Wszak, nieprawidłowa realizacja może doprowadzić do urazów tego niezwykle wrażliwego narządu.

Spośród mniej inwazyjnych rozwiązań na wyróżnienia zasługują także suplementy diet. Coraz większa skuteczność tego typu środków przekłada się na rosnące zainteresowanie. Skuteczność niektórych preparatów została potwierdzona badaniami (np. Member XXL), co sprawia, że tego typu produkty można traktować naprawdę bardzo poważnie.

Podobną skutecznością i działaniem wykazują się kremy i maści powiększające. Ich skład często jest bardzo zbliżony do suplementów diet. Jednakże mniej wygodny sposób aplikowania sprawia, że mężczyźni znacznie rzadziej sięgają po to rozwiązanie.

Podsumowując, penisa jak najbardziej można powiększyć. Rozwiązań jest co najmniej kilka – jedne mniej, drugie bardziej inwazyjne. Przed rozpoczęciem kuracji zastanów się jednak, czy aby na pewno jest to skuteczne. Czy warto wydawać bądź co bądź spore pieniądze na zabiegi, by dobrze wypaść w oczach pozostałych 20% kobiet?

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *