Jak schudnąć z ud i pośladków?

jak schudnąćSkala problemu jakim jest otyłość stale rośnie. Szacuje się, że przez ostatnie 30 lat liczba osób z nadwagą wzrosła dwukrotnie. To na tyle poważne zjawisko, że w wielu krajach interwencję podejmują rządy nakładając wysokie podatki na niezdrową żywność, czy wycofując ze sklepików szkolnych wysokokaloryczne produkty.

Każdego dnia, wiele osób zadaje sobie proste pytanie „Jak schudnąć?”. Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak wymagający jest to proces i ilu potrzeba wyżeczeń, by osiągnąć zgrabną, atrakcyjną figurę. Być może posiadając taką świadomość nigdy nie doprowadziliby do takiej nadwagi, kto wie?

Jak schudnąć z ud i pośladków?

W dzisiejszej publikacji pragniemy odpowiedzieć na jedno z precyzyjniejszych pytań, a mianowicie: Jak schudnać z ud i pośladków?

To miejsca, w których tkanka tłuszczowa ma tendecję do nadmiernego odkładania się. Skutkuje to brakiem jędrności, występowaniem cellulitu oraz zwiększeniem objętości. To wszystko składa się na niezwykle nieatrakcyjnych obraz.

Dieta

W powiedzeniu „jesteśmy tym, co jemy” jest bardzo dużo prawdy. Jeśli będziemy dostarczać niezdrowe, wysokokaloryczne jedzenie, to prędzej czy później doprowadzimy organizm do takiej samej kondycji – brak zdrowia i nadmiernej ilości tłuszczu.

Dlatego też, niezwykle ważne jest to by dieta była zdrowa, a jej bilans odpowiadał naszemu zapotrzebowaniu. Wbrew temu, co można wyczytać na portalach wątpliwej jakości – nie należy stosować diet głodówkowych i innych niezbyt bezpiecznych dla organizmu „wynalazków”.

Aktywność fizyczna

Częściowo można się zgodzić także z powiedzeniem „sport to zdrowie”. Organizm potrzebuje bowiem ruchu, co wpływa na ogólną jego pracę, lepsze ukrwienie, dotlenienie i nasze samopoczucie.

Jak formę ruchu wybrać, by schudnąć z ud i pośladków? Przede wszystkim sugerujemy: bieganie, jazdę na rowerze oraz steper. Ponadto, plan treningowy można uzupełnić ćwiczeniami izolującymi nogi (np. Suwnica) oraz ćwiczeniami złożonymi (wykroki, przysiady czy wspięcia na palce).

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *