Jak powiększyć piersi – najefektywniejsze metody

piersi3Kobiety poświęcają sporo uwagi swojej urodzie. Każdego dnia na zabiegach pielęgnacyjnych i kosmetycznych spędzają nie mniej niż kilkadziesiąt minut. Często ten czas wynosi nawet kilka godzin.

Panie do tego stopnia zafascynowane są swoją urodą, że potrafią nawet w nią ingerować, realizując rozmaite zabiegi. Najlepszym tego przykładem jest powiększanie i modelowanie piersi. W dzisiejszej publikacji pragniemy przedstawić pięć najefektywniejszych sposobów powiększania biustu. Kolejność nie jest przypadkowa.

 1. Implanty piersiowe

  Wszczepienie implantów piersiowych to zabieg trwały (na całe życie), który pozwala na dowolną metamorfozę biustu (kształt, rozmiar). Zabieg ten wykonywany jest przy pełnym znieczuleniu (pod narkozą) i kosztuje zwykle nie mniej niż kilkanaście tysięcy złotych.

 2. Kwas hialuronowy

  Aplikacja kwasu hialuronowego w piersi to jeden z najpopularniejszych zabiegów ostatnimi czasy. Pozwala utrzymać efekty przez 12-30 miesięcy i daje możliwość wzrostu o nawet dwa rozmiary. Koszt zabiegu powiększania biustu przy wykorzystaniu preparatów bazujących na kwasie hialuronowym, nie powinien przekraczać 10 000 złotych.

 3. Lipomodeling

  Powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową to rozwiązanie, które daje zdecydowanie najbardziej naturalne efekty. Pozwala powiększyć biust o 1-2 rozmiary. Wykonywane jest w dwóch częściach (I – liposukcja; II – aplikacja odwirowanego materiału). Koszt to około 10 000 złotych.

 4. Tabletki na większy biust

  Sporą popularnością cieszą się również takie rozwiązania jak suplementy diety wzbogacane naturalnymi hormonami – fitoestrogenami. Efektywność tego rozwiązania jest bardzo różna. Producenci zapewniają jednak, że metoda ta pozwala powiększyć biust o nawet dwa rozmiary. Koszt nie przekracza zwykle 200-300 złotych.

 5. Tabletki antykoncepcyjne

  To zdecydowanie najbardziej ryzykowne rozwiązanie (ingerencja w gospodarkę hormonalną). Jednakże, w zdecydowanej większości przypadków – jak najbardziej efektywne. Wzrost o 1-2 rozmiary jest jak najbardziej możliwy.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *