3 sposoby na większe piersi

Biust to jeden z najważniejszych elementów kształtujących kobiecą urodę. Panie przykładają do niego sporo uwagi. Niektóre decydują się wręcz powiększyć i ujędrnić swoje piersi. Wszak, czego nie robi się dla poprawy atrakcyjności!

3 sposoby na duży biust

W dzisiejszych czasach medycyna oferuje co najmniej kilka rozwiązań, których efektywność stoi na najwyższym poziomie. Poniżej przedstawiamy trzy, które cieszą się zdecydowanie największym zainteresowaniem.

Implanty piersiowe – operacja plastyczna
Implanty piersiowe to rozwiązanie, które cieszy się zdecydowanie największą popularnością. Panie sięgają po tę metodę, gdyż gwarantuje ona dożywotnią trwałość i praktycznie nieograniczone pole manewru. Metoda ta jest w pełni bezpieczna i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Niestety, jest przy tym również bardzo kosztowna. Za zabieg w renomowanej klinice zapłacimy kilkanaście tysięcy złotych.

Kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy to rozwiązanie, które cieszy się niezwykle dużą popularnością. Wszystko za sprawą niezwykle małej inwazyjności tego typu zabiegu. Wszak, specjalnie przygotowany preparat aplikowany jest niewielką igłą. Po kilku dniach od zabiegu nie ma śladów po jakiejkolwiek ingerencji.

Wadą tego rozwiązania jest niewielka trwałość (około 24 miesiące). Nie mniej jednak, metoda ta nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Przez fakt, iż kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występująca w organizmie człowieka – nie ma absolutnie żadnego ryzyka.

Lipomodeling
Zabieg lipomodelingu to swojego rodzaju przeszczep tkanki tłuszczowej. Biust powiększany jest własnym tłuszczem, który zostaje pobrany z okolic ud, pośladków lub brzucha – miejsc w którym jest go najwięcej. Niestety, metoda ta nie gwarantuje efektywności i trudno przewidzieć finalny efekt. Wszak, przyswajalność tkanki tłuszczowej waha się od 20 do nawet 80%. Nie mniej jednak, warto zaryzykować – efekty są wspaniałe. To metoda, której rezultaty wyglądają zdecydowanie najbardziej naturalnie.

 

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *